Trafik Cezası Ödemenin En Kestirme Yolu

Akbank Direkt Mobil’i indirin, Trafik Cezanızı anında olduğunuz yerden ödeyin.

Hemen Öde

Cezalarınızı Ertelemeyin, Akbank’a Gelin Saniyeler İçinde Dilediğiniz Gibi Ödeyin!

Trafik cezası ödeme ve sorgulama işlemlerinizi Akbank Direkt’ten kolayca gerçekleştirmenin farkını yaşayın. Trafik cezalarınızı artık tek bir tıkla öğrenebilir ve Akbank ayrıcalığı ile vakit kaybetmeden ödeyebilirsiniz.

Trafik Cezamı Nasıl Ödeyebilirim?

Trafik Cezası Ödeme işlemini şubeye gitmeden, dilediğiniz an yapmak mümkün! Akbank Direkt Mobil’in anasayfasında yer alan “Ödemeler” sekmesinden işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile trafik cezası ödeme için yeterli bakiyeniz olmasa bile, Artı Para hesabınız varsa işleminizi zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın Akbank Şubesinden trafik cezası ödeme ve sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Ayrıca online trafik cezası ödeme işlemi için gib.gov.tr adresinden Axess, Free ve Wings kartınızı kullanabilirsiniz.

Trafik Cezamı Nasıl Sorgulayabilirim?

Aracınızın ceza alıp almadığını plaka numaranız ile kontrol edebilirsiniz. T.C. kimlik numaranızla veya vergi numaranızla da trafik cezası sorgulaması yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri Akbank Direkt Mobil ayrıcalığı ile zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Hemen Akbank Direkt Mobil’i indirin, bankacılık işlemleriniz için hayatınızı bölmeyin!

Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt Mobil şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al” butonundan yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Hemen Öde Şifre Al

 MTV Ödemesi Yapmak İstiyorum

 Trafik Cezamı Ödemek İstiyorum

 Kredi Kartı ile MTV Ödeme

 Artı Para Başvuru