SGK Kredi Kartı ile Prim Ödeme

SGK Ödemelerinizi Kredi Kartınız ile Yapmak İster misiniz?

Başvurunuzu yapın, SGK Talimatı ile zamanınız size kalsın!

Kredi Kartı Başvurusu

​Akbank Kredi Kartı ile SGK Prim Ödeme İşlemini Kolayca Yapın

SGK kredi kartı ile prim ödeme işlemini Akbank’ın ayrıcalıklı ve hızlı kanalları üzerinden kolaylıkla yapmanız mümkün. Kredi kartı ile prim ödeme için Akbank İnternet’i ve Akbank Mobil'i kullanabilirsiniz. Üstelik Akbank İnternet üzerinden e-Devlet’e giriş yaparak SGK hizmet dökümü alabilirsiniz. SGK borç sorgulama ve SGK kredi kartı ödeme işleminizi internet bağlantınızın olduğu her yerden, anında yapabilirsiniz. SGK prim borcu ödemesi için Kredi kartı ile Akbank İnternet üzerinden yapmanız için gerekli olan tek şey sigorta sicil numaranız!

Tek talimatınızla kredi kartı ile SGK ödeme işleminizi her ay düzenli bir şekilde ve vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Tercihinize göre dilerseniz Kredi kartı SGK borç ödeme ve SGK sorgulama işlemini kendiniz yapabilirsiniz, dilerseniz her ay kredi kartınızdan ya da hesabınızdan SGK prim borcunuz hesabınızdan çekilir. İşletme hesabınızda yeterli nakdiniz olmasa bile, SGK primlerinizin ödemesini kredi kartıyla veya Artı Para farkıyla zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

SGK hizmet sorgulama, SGK prim ödeme ve kredi kartıyla SGK ödeme gibi işlemlerinizi;

  • Akbank İnternet ile,
  • Akbank Mobil ile,
  • Akbank Telefon Şubesinin uzman müşteri temsilcilerinin yardımıyla,
  • Size en yakın Akbank Şubesini ziyaret ederek,
  • Akbank banka kartınızla veya kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile SGK prim ödeme ve SGK ödeme işlemlerinizi Akbank İnternet’e ve Akbank Mobil’e müşteri numaranızla, TC kimlik numaranızla veya Akbank kredi kartı numaranızla giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Akbank İnternet ya da Akbank Mobil şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, "Şifre Al" butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

 Akbank İnternet Ödemeleri

 Kredi Kartı ile SGK Ödeme