Motorlu Taşıtlar Vergisi ve MTV Ödeme

MTV ödemelerinizi Akbank Direkt ile kolayca yapın, taksit taksit ödeyin.

31 Temmuz'a kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Akbank Direkt ile hem kolayca ödeyin hem de 2 taksit avantajından faydalanın.

Hemen Öde

​​​

MTV Ödeme Zamanı Geldi! Akbank Kredi Kartlarına MTV Ödemelerinde 2 Taksit Fırsatı

Motorlu taşıtlar vergisi için vakit kaybetmeyin. MTV ödeme ve MTV sorgulama işleminizi Akbank'ın ayrıcalıklı hizmetleriyle gerçekleştirmenin keyfini çıkarın. MTV ödeme aracından plaka sorgulama işlemini yaparak, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemini çabucak sona erdirebilirsiniz.

MTV sorgulama ve ödeme işlemini hesabınızdan veya kredi kartınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hesabınızda yeterli bakiyeniz olmasa bile hesabınıza tanımlı Artı Para ile MTV ödeme işlemini zamanında yapabilirsiniz.

Şubenize vereceğiniz bir talimatla hesabınızdan Neo’nuz veya kredi kartınızdan, www.gib.gov.tr adresi üzerinden Axess, Wings ve Free kredi kartlarınızla Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni ödeyebilirsiniz.

Dilerseniz MTV Ödemesi aracımız ile plaka sorgulaması hemen yaparak, MTV ödeme işleminizi anında tamamlayabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ve MTV sorgulama işlemlerinizi şubeye gitmeden Akbank Direkt Mobil ile de gerçekleştirebilirsiniz.


MTV Ödemelerinizi Akbank Direkt ile Kolayca Yapın, Taksit Taksit Ödeyin!

31 Temmuz 2018 kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Akbank Direkt ile kolayca ödeyin, 2 taksit avantajından faydalanın.​

MTV ödeme dönemi güncel kampanyayı incelemek için tıklayın​.

MTV sorgulama ve MTV ödeme işlemi yapmak için Akbank Direkt’e giriş yapın. Akbank Direkt’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al”a tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.​​​​​

Hemen ÖdeŞifre Al


 MTV Ödemesi Yapmak İstiyorum

 Trafik Cezamı Ödemek İstiyorum

 Kredi Kartı ile MTV Ödeme

 Artı Para Başvuru

 MTV Ödemesinin En Kestirme Yolu Akbank!