Konut Sigortası Hesaplama

Konut Sigortası

 Sigorta Yaptıracağınız Konut Bilgilerini Giriniz.

 Sigorta Yaptıracağınız Konut Bilgilerini Giriniz.

Evinizi sigortalatmak olay olmasın. kolay olsun!

Tıklayın, sizi arayalım!

Konut Sigortası ile tanışın, evinizi ve eşyalarınızı yangından depreme, hırsızlıktan teröre kadar pek çok riske karşı güvence altına alın. Üstelik “Beşi Bir Yerde” özelliği ile Avantajlı Diş Paketi, Mobilya Mini Onarım, Sert Zemin Onarım, Döşeme ve Halı Onarım, Leke Çıkarma hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

444 27 27 Aksigorta Hizmet Merkezi’ni arayarak;

  • 7 gün 24 saat poliçenizle ilgili her türlü bilgiyi alabilir,
  • Hasar başvurusunda bulunabilir,
  • Ödemelerinizi takip edebilir,
  • Konut Yardım Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

18 yaşını doldurmuş ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip herkes yararlanabilir.

Bana ne avantaj sağlar?

Konut Paket Sigortası’yla yangından su baskınına, hırsızlıktan depreme kadar geniş kapsamlı teminatları, tek bir poliçe ile güvence altına alırsınız.

Nasıl sahip olabilirim?

Formu doldurarak başvurabilir, detaylı bilgi için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta Süresi ne kadar?

Konut Paket Sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte, takip eden yıllarda günün koşullarına uygun olarak yenileyebilirsiniz.

*Konut Sigortası, Aksigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

​​​​444 27 27 Aksigorta Hizmet Merkezi’ni arayarak; 7/24 poliçenizle ilgili her türlü bilgiyi alabilir, hasar ihbarında bulunabilir, ödemelerinizi takip edebilir ve Yardım Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Yangın, Yıldırım, İnfilak, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Hava ve Kara Taşıtları Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Enflasyon, Bina ve Eşyalar için Yeni Değer Klozu, Enkaz Kaldırma Masrafları, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar Nedeni ile yapılacak Konut Değişiklik Masrafları, Akkonut Yardım, Acil Tıbbi Yardım ve Ambulans Sistemi ile isteğe bağlı Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Cam Kırılması, Elektronik Cihaz Sigortası teminatlarını sağlar.

İsteğe bağlı ek teminatlar, Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Cam Kırılması, Elektronik Cihaz Sigortası’dır.

​Poliçenizi aldığınızda avantajlı diş paketi, hukuksal koruma, diyetisyen, halı yıkama ve kuru temizlemeden oluşan Beşi Bir Yerde Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz.​ Akbank İnternet

 Kredi Kartı Başvuru