Bayram Kredinizi Akbank'ta kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Arşivden Gösterim

Bayram ihtiyaçlarınız için de krediniz Akbank'ta

​Hemen Akbank Mobil'den başvurun, dilerseniz ödemeye 3 ay sonra başlayın.

Bayram Kredinizi Akbank’ta kullanın, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Mobil ve İnternet'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi* kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Bayram Kredisi Kampanya Koşulları

 • Faiz oranları kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir.
 • 3 ay Ertelemeli kredilerimizi Akbank Mobil ve İnternet, Akbank Şubeleri ve 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nden yapılabilir. Kredi koşulları şubelerde, Akbank Mobil ve İnternet ve 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nde farklılık gösterebilir.
 • Erteleme dahil ihtiyaç kredilerinde azami vade; 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır. Azami kredi vadesi belirlenirken, mevzuatta belirlenen sınırlamalar doğrultusunda müşterinin varsa mevcut kredilerinin bakiyesi de dikkate alınabileceğinden azami vadeler değişebilecektir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizinin tamamı tahsil edilir, normal taksit ödemeleri bir sonraki aydan itibaren başlar.
 • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadar olup, bu tutar üzerinden ayrıca %10 oranında BSMV tahsil edilmektedir.
 • Banka uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli görülmesi halinde ek bilgi/belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.
 • Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:
  - Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  - Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  - Gelir Belgesi - Maaş bordrosu
  (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  - Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi
  (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

*Akbank Mobil veya İnternet, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’nden belgesiz, imzasız Direkt Kredi kullandırımı ; T.C. vatandaşı, Akbank Direkt müşterisi veya Akbank Banka/ Kredi kartı sahibi ve Bankamızdaki kayıtlı bilgi/belgelerinde eksiklik bulunmayan mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.
**e-Devlet Şifresi/Mobil İmza/Elektronik İmza/T.C Kimlik Kartı uygulamasıyla temin edilen "SGK Hizmet Dökümü"nün veya işverenden temin edilebilen "SGK Prim Ödeme Belgesi"

Akbank Mobil ve İnternet ile işlemlerinizi şubeye gitmeden yapın!