Hayır Geç Kalmadınız!

Geç EFT Akbank Direkt’te.​​​

Hemen İşlem Yap

Hızlı Havale ve EFT’nin Adresi Akbank!

Akbank ile para transferi çok hızlı. Bankamızın aynı şubesi içinde, şubelerimiz arasında veya diğer bankalara havale ve eft gibi para transferlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Artık EFT işlem saatleri daha esnek. Akbank hesabınızdan başka bir banka hesabına para göndermek için EFT işlemini saat 17.15’e kadar gerçekleştirmeniz mümkün. Güncel EFT işlem saatleri için tıklayınız.

Havale Nedir?

Hangi para birimi olursa olsun kendi Akbank hesaplarınız arasında ve diğer Akbank hesaplarına yapacağınız para transferi işlemlerine havale denir.

Havale işlemleri için şubeye gitmenize gerek yok. Akbank Direkt ile internetinizin olduğu her yerden para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi yapacağınız alıcının bankamızda hesabı olmasa da transferi dilediğiniz şubemize yapabilirsiniz.

Havale için para göndereceğiniz kişinin IBAN’ı veya müşteri numarasını bilmeniz gerekmektedir. Dilerseniz gerçekleştirdiğiniz işlemi kayıt edin bir sonraki havale işlemini çok daha kısa sürede gerçekleştirin veya düzenli havale talimatı vererek işinizi daha da kolaylaştırın. Havale işleminizi;

  • Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’den,
  • Akbank Telefon Şubesinden,
  • Akbank Şubelerinden veya ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’den Cebe Havale işlemi ile banka hesabı olmasa bile dilediğiniz kişiye, cep telefonu numarası ve TC kimlik numarası üzerinden kolayca para gönderebilirsiniz. Havale saatleri için tıklayınız.

Havale ücretleri ve tüm bankacılık hizmetlerinin ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Hemen Havale Yap

 Havale

 EFT

EFT Nedir?

Türk lirası cinsinden Akbank hesabınızdan başka bankalara yapacağınız para transferi işlemine EFT işlemleri denir.

EFT’yi bankamızda hesabınız varsa hesabınızdan yapabileceğiniz gibi, hesabınız olmadan da yapabilirsiniz. Kredi kartından, IBAN’a, müşteri numarasına veya isme EFT yapabilirsiniz.

İnternetten EFT işlemini Akbank Direkt’ten vakit kaybetmeden yapmanız mümkün. Dilerseniz gerçekleştirdiğiniz işlemi kayıt edin bir sonraki EFT işlemini çok daha kısa sürede gerçekleştirin veya düzenli EFT talimatı vererek işinizi daha da kolaylaştırın. EFT saatleri için tıklayınız.

EFT işleminizi;

  • Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’den,
  • Akbank Telefon Şubesinden,
  • Akbank Şubelerinden veya ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

EFT ücretleri ve tüm bankacılık hizmetlerinin ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Hemen EFT Yap

Siz neredeyseniz Akbank Direkt orada!