Uluslararası Para Transferi

Dünya genelinde dakikalar içinde* para transferi yapabileceğiniz hızlı, kolay ve yaygın para gönderme - alma servisi Western Union şimdi Akbank’ta.

Western Union, 150 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren, dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgede 494,000’i aşkın acente hizmet noktasıyla dakikalar içerisinde para gönderip almanızı sağlayan, hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemidir.

Akbank Direkt İnternet’ten, Akbank şubelerinde ve Akbank ATM’lerinde Western Union ile para gönderip alabilirsiniz.

Bankamız müşterisi olsun olmasın dileyen herkes Akbank aracılığıyla Western Union sistemiyle para gönderip/para alabilir. Bu sistemi kullanmak için bankamızda hesap açtırmanıza gerek yoktur.

Akbank Direkt İnternet’ten Western Union ile Online olarak Hemen Para gönderebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet hesabınıza giriş yaparak sadece dakikalar içinde yurt dışına para gönderebilirsiniz. Ayrıca Western Union aracılığıyla gelen havaleleriniz de Akbank Direkt internet ile anında hesabınıza aktarılır.

Akbank Direkt İnternet Hesabınıza giriş yapmak için tıklayın.

Akbank Direkt İnternet şifrenizi bilmiyorsanız almak için tıklayın.

Western Union ile Nasıl Para Gönderebilirim?
Western Union ile Gelen Parayı Nasıl Alabilirim?
Hangi Para Türleri ile Western Union İşlemi Gerçekleştirebilirim
Western Union İşlemleri Nasıl Ücretlendirilir?
Western Union İşlemleri için Geçerli Kimlik Bilgileri Nelerdir?
Hafta Sonları Western Union İşlemlerim için Hangi Akbank Şubelerini Kullanabilirim?

​​

Western Union Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

  • Pratik: Bankamız müşterisi olsun olmasın dileyen herkes Akbank aracılığıyla Western Union sistemiyle para gönderip/para alabilir. Bu sistemi kullanmak için bankamızda hesap açtırmanıza gerek yoktur.
  • Yaygın: Akbank’ın geniş şube ve ATM ağı, yurt dışında ise Western Union’ın yaygın acente ağı ile dünyanın her yerinden Türkiye’nin ve dünyanın her yerine para gönderebilir; adınıza gelen parayı teslim alabilirsiniz.
    • Tüm Akbank şubelerinden hafta içi her gün 09:00 – 17:30 saatleri arasında Western Union işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu açık olan şubelerimizden hafta sonları da işlem yapabilirsiniz.
    • Akbank’ta vadesiz hesabınız varsa Akbank Direkt İnternet ve Akbank ATM’lerinden ise dilediğiniz saatte para gönderebilir ve para alabilirsiniz.
  • Güvenli: Her işlem için sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan Para Transfer Kontrol Numarası (MTCN) sayesinde son derece güvenli bir şekilde Western Union işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şeffaf: Western Union ile para gönderirken, gönderilecek tutara ve para birimine göre belirlenen standart gönderim bedeli dışında farklı bir ücret ödemezsiniz. Para alma işlemlerinizi ise ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Akbank Direkt Şifreni Al! Western Union Para Gönder/AL