Arşivden Gösterim

Akbank’la Mutlu Bir Gelecek!

Çocuklarınızın Yarınlarına Bugünden Birikim Yapın!

Mayıs sonuna kadar Esnek Birikim Hesabı açarak Yatırım Fonu birikim talimatı veya Fon Sepeti talimatı verin​,          ço​cuğunuzun geleceği için birikim yapabilirsiniz.

Hemen Hesap Aç

Çocuğunuzun Geleceği için Birikim Yapmaya Şimdiden Başlayın!

Bu 23 Nisan’da çocuğunuzun geleceği için bir adım atın. Esnek Birikim Yatırım Fonu veya Fon Sepeti talimatı verin, çocuğunuzun geleceği için birikim yapmaya başlayın. Üstelik 31 Mayıs 2016 tarihine kadar vereceğiniz talimat ile 30 TL chip-para kazanın!

İster kredi kartınızdan ister hesabınızdan vereceğiniz bir talimat ile Esnek Birikim Yatırım Fonu veya Fon Sepeti ile hemen birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Hemen talimat vermek için Akbank Direkt’e müşteri numaranızla veya TC kimlik numaranızla giriş yapabilirsiniz.​ Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, "Şifre Al" butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Hemen Hesap AçŞifre Al

  • Kampanya, “kızım için”, “oğlum için”, “çocuğum için” veya “torunum için” birikim adı ile Esnek Birikim Hesabı açılarak verilen Yatırım Fonu Birikim Talimatlarını veya Fon Sepeti Talimatlarını kapsamaktadır.
  • Kampanyadan açık bir Esnek Birikim Yatırım Fonu veya Fon Sepeti bulunmayan müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanyadan bireysel nitelikli müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için aylık minimum birikim tutarı 200 TL’dir.
  • Kampanyaya hak kazanan müşterilere chip-para yüklemesi Haziran 2016’da yapılacaktır.
  • 15 gün içerisinde kullanılmayan chip-para bakiyeleri geri alınacaktır.