MTV Kampanyası

Arşivden Gösterim

MTV'yi Akbank ile Kazançlı Ödeyin!

​MTV ödemesini dilerseniz Akbank kredi kartları ile 4 taksitle ödeyin, dilerseniz Neo ile ödeyin 25 TL chip-para kazanın.

Hemen Öde

Akbank Kredi Kartlarına MTV Ödemelerinde 4 Taksit Fırsatı!​

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme zamanı geldi. 1 Temmuz - 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank’tan yapanlar kazançlı çıkıyor!

MTV sorgulama ve ödeme işlemini Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile yapın, alt limit olmaksızın 4 taksit fırsatından yararlanın!

MTV’yi NEO’nuz ile Ödeyin 25 TL Chip-para Kazanın​

MTV ödeme işlemini www.gib.gov.tr üzerinden Neo kartınız ile yapmanız durumunda 25 TL chip-para hediye edilecektir . Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Akbank MTV Kampanyası ile %50’ye Varan İndirim Fırsatı!

Üstelik Goldmaster, Philips ve Medisana marka seçili ürünlerde %50’ye varan indirim kazanın!

Motorlu Taşıt Vergisini Nasıl Öderim?

MTV ödeme işlemini Akbank hesabınız veya Akbank kredi kartınız ile;

MTV sorgulama ve MTV ödeme işlemi yapmak için Akbank Direkt’e giriş yapın. Akbank Direkt’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al”a tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.​

Hemen ÖdeŞifre Al


  • Kampanyadan yararlanmak için http://akbankmtv.goldmaster.com.tr kampanya sayfasında, “Kampanya Kodu” ilgili alana girilmelidir.
  • Kampanya Kodu: Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri veya Akbank şubeleri üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler için, ödeme işleminin sonunda oluşan Vergi Dekontu’nun üzerinde yer al​​an “Seri - Sıra No”dur. (örnek: JL-0001380).www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler için ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında "-" işaretinden sonra yer alan 11 haneli koddur.
  • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günden 2 iş günü sonra kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde http://akbankmtv.goldmaster.com.tr üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 30 Eylül 2016’dir. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
  • Kampanya dahilinde http://akbankmtv.goldmaster.com.tr sitesinden satın alınabilecek ürünlerin toplam fiyatı 1.000 TL ile sınırlandırılmıştır. 1.000 TL üzeri alışveriş yapılamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında müşterilerin http://akbankmtv.goldmaster.com.tr sitesi üzerinden satın aldığı ürünlerin belirtecekleri adreslere iletilmesi Goldmaster tarafından gerçekleştirilecektir. Ürünlerle ve ürünlerin ulaştırılmasıyla ilgili tüm soru ve şikayetler +90 212 540 05 50 Goldmaster Müşteri Hizmetleri’ne veya info@goldmaster.com.tr mail adresine iletilmelidir.