MTV Kampanyası

Arşivden Gösterim

MTV'yi Akbank ile Kazançlı Ödeyin!

​MTV ödemesini dilerseniz Akbank kredi kartları ile 4 taksitle ödeyin, dilerseniz Neo ile ödeyin 20​​ TL chip-para kazanın. ​Üstelik MTV ödemesini Akbank Direkt’ten yapanlar, Samsung akıllı telefonlarda %22’ye varan indirim fırsatından yararlanıyor.​

Hemen Öde

​​​

Akbank Kredi Kartlarına MTV Ödemelerinde 4 Taksit Fırsatı!​

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme zamanı geldi. 1 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank’tan yapanlar kazançlı çıkıyor!

MTV sorgulama ve ödeme işlemini Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile yapın, alt limit olmaksızın 4 taksit fırsatından yararlanın!

Akbank Direkt MTV Kampanyası ile Samsung Akıllı Telefonlarda İndirim Fırsatı!

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Akbank Direkt’ten ödeyenler, seçili Samsung akıllı telefonlarda %22’y​e varan indirim kazanıyor.

Kampanya ile Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu sadece 679 TL’ye alabilirsiniz. Detaylara Kampanya Koşulları altından ulaşabilirsiniz.

MTV’yi NEO’nuz ile Ödeyin 20 TL Chip-para Kazanın​

MTV ödeme işlemini www.gib.gov.tr üzerinden Neo kartınız ile yapmanız durumunda 20 TL chip-para hediye edilecektir . Kampanyaya katılmak için MTV yazın, 4566'ya gönderin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Motorlu Taşıt Vergisini Nasıl Öderim?

MTV ödeme işlemini Akbank hesabınız veya Akbank kredi kartınız ile;

MTV sorgulama ve MTV ödeme işlemi yapmak için Akbank Direkt’e giriş yapın. Akbank Direkt’e müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al”a tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.​

Hemen ÖdeŞifre Al​ 

  • Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 3-31 Ocak 2017 tarihleri arasında Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e girerek yapan müşterilerimiz, Genpa Ailem websitesinde geçerli seçili Samsung akıllı telefonlarda indirim kazanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için; Akbank Direkt​ İnternet veya Mobil’e girilip MTV ödemesi yapıldıktan sonra, “Kampanyalar” alanında indirim için gerekli kampanya kodu görüntülenebilecektir. Bu kampanya kodu Genpa Ailem web sitesinden kampanya kodu ile giriş adımına tıklanarak ilgili alana girilir. Henüz üye olmayan kullanıcılar için üye giriş formu açılır, üye kaydı ve girişi yapıldıktan sonra açılan ekranda ilgili ürünlerin satın alımı yapılabilecektir.
  • İndirimler aşağıdaki Samsung akıllı telefonlarda geçerlidir. Ürünler hakkında detaylı bilgi için tıklayın​.
ModelKampanya FiyatıTavsiye Edilen Satış Fiyatıİndirim Oranı
Samsung J2 Grand Prime (G532)679 TL879 TL22%
Samsung J5101.029 TL1.299 TL20%
Samsung J7101.199 TL1.499 TL20%
Samsung A5​101.379 TL1.649 TL16%​
​​
  • 1 kişi en fazla 1 adet kampanya kodu kazanabilir ve kampanya kodları tek kullanımlıktır. 1 kampanya kodu ile en fazla 2 adet cihaz alınabilir. Kampanya kodlarının kullanımı için son tarih 15 Şubat 2017’dir.
  • Kampanya Samsung ve Genpa A.Ş.’nin sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Akbank, Samsung ve Genpa gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Cihaz stokta yok ise teslim süresi 4-6 hafta arasında olacaktır. İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Ürün teslimat tarihinden itibaren açık kutuda 14 gün, (jelatini açılmamış, hasarsız, SIM kart takılmamış) kapalı kutuda hiç kullanılmamış olarak 30 gün cayma hakkı vardır. Belirlenen süre ve şartların dışında ürün iade edilemez. Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Akbank sorumluluğunda değildir.