Kartlar

 
​​​​​​

Akbank KOBİ Kredi Kartları'ndan size uygun olanı seçin, özel avantajlar ve kampanyalardan faydalanın!

Akbank, Türkiye ekonomisinin itici gücü olan KOBİ'lerin rekabette öne çıkmalarını sağlamak amacıyla geliştirdiği özel ürün, hizmet ve çözümler kapsamında "KOBİ Kredi Kartları"nı işletmelerin hizmetine sunuyor.

Kobilerin ihtiyaç ve beklentilerine özel hazırlanan ticari kredi kartlarımız ve ön ödemeli kartımız hizmetinizde! Şirket harcamalarınızı kontrol altına alırken hem de kazanmak mı istiyorsunuz? Çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize hediye mi vermek istiyorsunuz? Akbank KOBİ Bankacılığı Kart Hizmetleri'nin sunduğu KOBİ Kredi Kartları tam size göre!

İş hayatını kolaylaştıran her şeyi içinde barındıran ticari kredi kartları Axess Business ve Wings Business ile akaryakıt alımı, iş seyahatlari, konaklama, ofis ihtiyaçları, toplu ürün alımları ve diğer tüm şirket harcamalarınızı yaparken anında chip-para kazanarak anında harcayabilir ya da Mil Puan kazanarak bedava uçak bileti alabilirsiniz. Axess Business ve Wings Business'ın hesaba erişim özelliği sayesinde Akbank ATM'lerinden vadesiz mevduat hesabınıza erişebilir; para çekme, ekstre alma, bakiye sorma gibi bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz.

Neo Hediye ile çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize karta yükleme yaparak alışveriş fırsatları sunabilirsiniz.

Kobi banka ve kredi kartları avantajlarını yaşamak için hemen size en yakın Akbank Şubesi'ne başvurun!​​

 
 
 
​​​