Akbank’tan Kolay 2. El Taşıt Kredisi

 

İLK DURAKTA İNDİREN 2.EL ​TAŞIT KREDİSİ AKBANK’TA

Akbank 2. El taşıt kredilerinde yeni bir dönem başlatıyor! 2. El taşıt kredisinde artık rehin yok, kasko yok. Dolayısı ile siz değerli müşterilerimize çok daha hızlı ve çok daha kolay kredi işlemi yapma olanağı sunuyoruz.

Artık 2. el taşıt kredisi kullandırımı sırasında kasko ya da rehin şartı aranmayacak, sadece noter satış sözleşmesi ile işlem yapabileceksiniz. Yeni başlayan bu kolaylık dönemi ile avantajlı faiz oranları da sizi bekliyor.

Taşıt Kredisi için Akbank'a gelin, 2. El taşıtın KDV+ÖTV dahil fiyatının Ltv oranı* kadar kredinizi rahatça kullanın. Dilerseniz kredinizi 48 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz . Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

*Bu oran nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.


İstediğiniz arabaya Akbank ile ulaşmadan bir kaç adım önce sizlere yararlı bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Çünkü ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

Kredi Tutarı  Aylık Kredi Faiz
Oranı 
Kredi Vadesi  Aylık Taksit Tutarı  Kredi Tahsis Ücreti** Sigorta Ücreti*** Yıllık Maliyet Oranı***
20.000 TL 1,05% 12 1.806 TL 100 TL 110 TL 17,14%
20.000 TL 1,05% 24 971 TL 100 TL 110 TL 16,20%
20.000 TL 1,05% 36 694 TL 100 TL 110 TL 15,87%
20.000 TL 1,05% 48 558 TL 100 TL 110 TL 15,70%
 

* Banka, yukarıda belirtilen koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.
** Kredi tahsis ücreti, kullanılan kredi tutarının binde 5’i olarak tahsil edilecektir.
***Belirtilen maliyet oranlarına yıllık Ferdi Kaza Sigortası, ve Kredi Kullandırım Ücreti dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir.
**** 3 ay ötelemeli kredi opsiyonu ve örnek ödeme planı hakkında şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.
***** 1,05% faiz oranının geçerli olduğu markaları öğrenmek için en yakın Akbank Şubesine başvurabilirsiniz.
****** Ltv oranı, nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır.

2. EL ARAÇ ALIMINDA FARK YARATACAK BİR KAÇ İPUCU:

  • Deneme sürüşünü mümkünse 20-50 kilometre hızla bir duvar boyunca yapmanız çeşitli ipuçları yakalamanızı sağlayabilir. Duvardan yankılanan ses alışılmamış gürültüleri duymanıza yardımcı olacaktır. Eğer bir aracınız varsa şimdiden kendi arabanızla test edip kulağınızı eğitebilirsiniz.
  • Motor çalışmazken motora ve kablo demetlerine dikkatlice bakın yağ sızıntılarını ve sonradan bantlanmış kabloları tespit etmeye çalışın, bunlar gelişigüzel yapılmış onarımları gösterecektir.
  • Satıcıya otomobil hakkında aklınıza takılan her şeyi sorun.

İpuçlarının devamı için tıklayın

​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​

​​​