BES Chip-Para Kampanyası

 • Kampanya 1 Eylül – 31 Ekim 2013 tarihleri arasında Akbank aracılığıyla başvurusu yapılan Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri (Plan 126 (Hızlı Emeklilik Planı) ve Plan 127 (Emekliliğe Yatırım Planı)) için geçerlidir.
 • Kampanyanın geçerli olabilmesi için aylık 200 TL ve üzeri katkı payının Akbank kredi kartları aracılığıyla ödenmesi gereklidir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcıların; 1 yıl boyunca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi katkı paylarını Akbank kredi kartı ile düzenli olarak ödemeyi Akbank T.A.Ş.’ye yazılı olarak taahhüt etmeleri gerekmektedir.
 • Chip-para ödülü aşağıdaki şekilde belirlenmiş olup, ödül tutarı yüklemenin yapıldığı tarihte müşterinin aktif olan Akbank kredi kartına yapılacaktır (öncelikli olarak işlemin yapıldığı kredi kartına yükleme yapılacaktır).
Aylık Katkı Payı Tutarı Chip-para Ödülü

200 TL ve üzeri

100 TL
 
 • Katkı payı ödemeleri aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık dönemlerde yapılabilecektir. Kampanya kapsamında chip-para ödülü kazanılabilmesi için, düzenli ödeme tutarının aylık ortalama karşılığı esas alınacaktır. Örnek: 3 aylık 600 TL düzenli ödeyen müşterimizin aylık ortalama ödeme tutarı; 600/3=200 TL olarak esas alınacaktır.
 • Kampanya koşullarına uyan, başvurusu 1 Eylül – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında yapılmış ve 7 Ekim 2013 tarihine kadar ilk provizyonu/ödemesi yapılmış sözleşmelerin chip-para ödülleri 11 Ekim 2013 tarihinde yüklenecektir. Kampanya koşullarına uyan ve 1 Ekim – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında ilk provizyonu/ ödemesi alınmış olan diğer sözleşmeler için ise chip-para ödülleri 22 Kasım 2013 tarihinde yüklenecektir. 15 Kasım 2013 tarihine kadar ilk provizyonu/ödemesi yapılmayan sözleşmeler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya, düzenli katkı payı ödemeleri için geçerli olup, ara katkı payı ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ödemelerinin, Akbank kredi kartı ile düzenli olarak yapılması esastır. Ödemelerin herhangi bir sebeple 1 yıl boyunca Akbank Kredi Kartı ile düzenli yapılmaması (Ödemelerin Akbank kredi kartından farklı ödeme şekli ile yapılması, düzenli ödeme tutarında kampanyaya katılım sınırının altında kalacak şekilde bir değişiklik yapılması ve düzenli ödemeye ara verilmesi vb.) durumlarında müşterilerimizin kredi kartlarına kampanya kapsamında yüklenen chip-para ödülü borç olarak yansıtılacaktır. Düzenli ödeme kontrolleri Şubat 2014 ve Ağustos 2014 tarihlerinde yapılacaktır.
 • Akbank kredi kartı olmayan müşterilerimiz, şubelerimizden kredi kartı başvurusu yaparak, kart başvurusunun onaylanması ve yukarıdaki özelliklerde Bireysel Emeklilik Sözleşmesi satın alması halinde kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanya dahilinde alınan birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için sadece ilk sözleşme (başvuru tarihine göre) kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyaya sadece bir kredi kartı ile katılım mümkündür.
 • Katılımcı ve ödeyen farklı kişiler olduğunda chip-para ödülü, Bireysel Emeklilik Sözleşmesinin katkı payı ödemelerini yapan kişiye ait ve yüklemenin yapıldığı tarihte aktif olan Akbank kredi kartına yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için kredi kartının Telefon-Posta yoluyla alışveriş işlemine açık olması gerekmektedir.