​​
 
​​​​​

Axess yeter bana!

Axess'i, dünyanın her yerinde alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda kullanabilir ve Türkiye’nin en seçkin markalarında size özel avantajlardan ve taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Axess size yüzbinlerce noktada chip-para kazandırırken, 12 aya varan vade farksız taksit imkanlarıyla da hayatınızı kolaylaştırır.

Harcama alışkanlıklarınız ve ihtiya​çlarınıza uygun farklı Axess Tarife’lerinden birini seçerek, ekstrenize faiz indirimi, kart ücreti hediyesi ve dolu dolu chip-para gibi birbirinden özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Axess'inizle ile ilgili her türlü hizmet talebinde bulunmak için Akbank Direkt İnternet'i ziyaret edebilirsiniz.

444 25 25’ten Havalimanı Transfer Hizmetlerini tuşlayarak uygun fiyatlarla Havalimanı shuttle hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alışveriş ayrıcalıklarının yanısıra, finansal kolaylıkları ve nakit çözümleriyle Axess sizi bekliyor. 

Ayrıntılı bilgi için www.axess.com.tr

 

Axess'e hemen başvurun

Axess'in kazançlı alışveriş dünyasına adım atarak her alışverişinizden chip-para kazanmak ve yüzbinlerce noktada taksit yapmak istiyorsanız "hemen başvur" butonunu tıklayınız. Axess başvurunuzun onaylanması halinde adresinizin doğruluğunu teyit etmek için yerleşim yeri belgenizi veya adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik belgelerini 10 gün içerisinde bankamız yetkililerine ibraz etmeniz gerekmektedir.

Başvuru

Akbank Direkt İnternet'ten 7/24 Axess Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz!

Akbank'ta hesabınız var fakat henüz Akbank Direkt İnternet'i kullanmıyorsanız Şifre Al'a tıklayarak veya en yakın Akbank Şubesi'nden Akbank Direkt şifrenizi alabilirsiniz.

Kart Şifresi Al

Axess kart şifrenizi hemen almak için tıklayın

SMS ile Axess kart şifrenizi almak içinse; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz Axess kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin. (Örnek: KKSIFRE 1234)

Cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.

Şifrenizi Akbank Direkt İnternet’ten de oluşturabilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıran avantajlar!

Axess’le Her Ay BMW Kazanma Şansı
Axess ile yapacağınız her 10 TL alışverişinize 1 çekiliş hakkı kazanarak her ay 1 adet BMW 1.16i sahibi olma şansı sizi bekliyor.
Detaylar www.axess.com.tr ‘de.

Bol bol chip-para

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanırsınız. Kazandığınız chip-para’larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir.

Axess üye mağazalarından alışveriş yaparken, o mağazanın uyguladığı chip-para oranlarını öğrenebilir, biriken chip-para tutarınızı alışveriş sliplerinizde ve hesap özetinizde görebilirsiniz. Yüz binlerce noktada taksitli alışveriş!

Axess'inizle yine yüz binlerce noktada vade farkıyla taksitli ödeme yapabilir, ödemelerinizi  taksitlendirebilirsiniz. Taksit tutarlarınızı ve son ödeme tarihinizi, alışveriş belgesinin sizde kalan nüshasında ve hesap özetinizde görebilir, 444 25 25'ten öğrenebilirsiniz.

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Hızlı Para!
Acil kredi ihtiyaçlarınız için kefilsiz, formalitesiz Hızlı Para! Haftanın her günü 444 2525'i arayarak, Akbank ATM'lerinden veya www.akbank.com Akbank Direkt İnternet'ten Hızlı Para'nızı anında alabilirsiniz.

Axess önerin, 1500 TL’ye varan chip-para kazanın!
Arkadaşlarınızın da Axess'in fırsatlarından yararlanmasını ister misiniz? Arkadaşlarınıza Axess önerin, kartı onaylanan her arkadaşınız için 15 TL chip-para kazanın. Üstelik önerdiğiniz arkadaşlarınız da 15 TL chip-para kazansın. Bu kampanyada Axess önererek 1.500 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.

Axess'ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!
Axess'inizle otomatik fatura ödeme talimatı verin, her ay fatura takip derdinden kurtulun, rahat edin. Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızı; 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'nden veya Akbank Direkt İnternet'ten verebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Avea faturaları hariç, kredi kartından otomatik fatura ile ödenen fatura başına 0,5 TL işlem ücreti yansıtılmaktadır.

Diğer Axess avantajları

Kredi / Kredi Kartı başvurunuzu bir tık ile takip edin! Başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız tıklayın...

 

​​​​​

Akbank olarak İnternet ortamında kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemlerde güvenliğinizin artması amacı ile 3D Secure kullanmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.​​​​

Faiz ve Ücretler
Bu ürüne ait ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.​​

Basvurum Nerde? Axess Kredi Kartı Başvurusu Yap!Tıklayın Sizi Arayalım!
​​ ​