Hayat. Şimd​i. Benzersiz.

Wings tüm alışverişlerinizde mil puan kazandıran ve bu mil puanlarla istediğiniz yere, bilet fiyatınıza göre belirlenen mil miktarlarıyla uçmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Wings’te diğer kartlardan farklı olarak kontenjan sınırı yok, sezon farkı yok, firma kısıtlaması yok!

Wings, Axess özelliklerini de içerisinde barındırdığından chip-para biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz chip-para’lar dilediğiniz yer özgürce uçabilmek için otomatik olarak Mil Puan’a çevrilir.Wings’le Avans Mil Puan kullanabilir, Wings Lounge, shuttle, vale park, kayıp çalıntı güvencesi gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca harcamalarınızı TL, USD ve Euro olarak ekstrenize yansıtabilirsiniz.

Wings hakkında ayrıntılı bilgi için www.wingscard.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Avantajlar

Wings'le dünyayı keşfedin!

Mil Puan
Wings Mil Programı ile alışverişlerinizden hem Mil Puan hem de chip-para kazanırsınız. Mil Puanlarınızla istediğiniz havayoluyla, istediğiniz yere, kontenjan kısıtlaması olmadan ve alan vergisi ödemeden bedava bilet alabilirsiniz. Her ay biriken chip-paralarınız otomatik olarak Mil Puan'a dönüşür, bedava uçak biletiniz için gerekli Mil Puan'ı daha hızlı biriktirirsiniz.

Havaalanı Hizmetleri
Wings sahipleri, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Wings Lounge hizmetinden faydalanabiliyor.Ayrıca Vale Parking'de %55 indirimli otopark ayrıcalığı yaşıyor. Wings ile özgürce uçarken, havaalanında da Wings konforunu yaşamak için 444 25 25'i arayın...

Transfer Hizmetleri

Havalimanı Shuttle

Havalimanı Shuttle ile havalimanına gitmek de dönmek de çok rahat! İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri ve Antalya'da , Shuttle konforuyla havalimanı transferinizi yapabilir, istediğiniz saatte istediğiniz adresten alınır, istediğiniz adrese bırakılırsınız.

 

Wings ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen Wings'e başvurun!

Wings'e telefonunla başvurmak için "WINGS" yazıp 3155'e kısa mesaj atabilir veya 444 00 11'i arayabilirsiniz.

Wings'e başvurmak için;

Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve Wings üyesi olmak için birçok sebebiniz var!

Başvuru

Akbank Direkt İnternet'ten 7/24 Wings Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz!

Akbank'ta hesabınız var fakat henüz Akbank Direkt İnternet'i kullanmıyorsanız; Akbank Direkt menüsünde yer alan Şifre Al'a tıklayarak veya en yakın Akbank Şubesi'nden Akbank Direkt şifrenizi alabilirsiniz.

Kredi / Kredi Kartı başvurunuzu bir tık ile takip edin! Başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız tıklayın...​​

Kart Şifresi Al

Wings kart şifrenizi hemen almak için tıklayın…

SMS ile Wings kart şifrenizi almak içinse; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz Wings kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin. (Örnek: KKSIFRE 1234)

Cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.

Şifrenizi Akbank Direkt İnternet’ten de oluşturabilirsiniz. ​​

3D Secure (Güvenli Alışveriş Platformu) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.​​​

Faiz ve Ücretler
Bu ürüne ait ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.​

Kredi Kartı Şifre Al Wings Kredi Kartı Başvurusu Yap! Kredi Karti Basvurunu Güncelle!
​​​