Kartlar

​​​
 
​​​

Akbank kredi kartlarında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz!

İhtiyaç ve beklentilerine özel hazırlanan kredi kartlarımız hizmetinizde! Hayatı kolaylaştıran herşeyi içinde barındıran Akbank Kredi Kartı Hizmetleri prim ve ödüllerle, seyahat harcamalarıyla, alışveriş fırsatlarıyla hayatınıza değer katmaya devam ediyor!

Akbank kredi kartları ile akaryakıt alımı, iş seyahatlari, konaklama, ofis ihtiyaçları, toplu ürün alımları ve diğer tüm firma harcamalarınızı yaparken anında chip para kazanarak anında harcayabilir ya da Mil Puan kazanarak bedava uçak bileti alabilirsiniz. Ayrıca Akbank ATM'lerinden vadesiz mevduat hesabınıza erişebilir; para çekme, ekstre alma, bakiye sorma gibi bankacılık işlemlerini de yapabilirsiniz. Çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize karta yükleme yaparak prim ve ödüller, seyahat harcamaları, alışveriş fırsatları sunabilirsiniz.

Üstelik kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye kadar gitmenize de gerek yok! İnternet üzerinden tek tıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Siz de bir an önce Akbank Kredi Kartı ayrıcalıklarından yararlanmak için aşağıdaki linklerden hemen dilediğiniz kredi kartına sahip olmak için başvuru yapabilirsiniz!

  • Axess ile alışverişlerinizde bol bol chip-para kazanabilir, yüz binlerce noktada taksit imkanlarıyla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Dilerseniz hemen Axess Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.
     
  • Wings ile hem alışverişin hem uçmanın keyfini yaşayabilir; dünyanın her yerine özgürce uçabilirsiniz. Dilerseniz hemen Wings Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.
     

Başvuru

Akbank Direkt İnternet'ten 7/24 Kredi Kartı ya da Banka Kartı başvurusu yapabilirsiniz!

Akbank'ta hesabınız var fakat henüz Akbank Direkt İnternet'i kullanmıyorsanız, Akbank Direkt menüsünden Şifre Al'a tıklayarak veya en yakın Akbank Şubesi'nden Akbank Direkt şifrenizi alabilirsiniz.

Kredi / Kredi Kartı başvurunuzu bir tık ile takip edin! Başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız tıklayın...

Kart Şifresi Al

​​​​​Neo yada Kredi Kartı şifrenizi hemen almak çin “Kart Şifresi Al” butonuna tıklayın…


SMS ile Neo yada Kredi kartı şifresi alma ve diğer detay bilgiler için tıklayın… ​​​​

Alışverişte hesabını bilenlerin banka kartı Neo!

Akbank’ın alışverişte hesabını bilen banka kartı Neo ile ister yurtiçinde ister yurtdışında, isterseniz internette hesabınızdaki parayla kazançlı alışveriş yapabilirsiniz.

Peki alışverişlerinizde neden Neo kullanmalısınız?

Neo ile alışverişlerinizde İNDİRİM’iniz var!

Neo indirim kampanyalarını takip edin, yapacağınız alışverişlerde yalnızca Neo’ya özel indirimlerden faydalanın. Kazanacağınız indirim iki iş günü içinde Neo’nuza bağlı vadesiz mevduat hesabınıza yansıtılır. Neo indirim kampanyaları için tıklayın.

Neo ile Axess işyerlerinde yapacağınız alışverişlerden chip-para kazanabilirsiniz.

1 chip-para = 1 TL değerindedir. Kazandığınız chip-paraları anlaşmalı Axess işyerlerinde anında kullanabilir ve bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Neo’nuzu Akbank'ın sunduğu Güvenli Alışveriş Platformu (3D Secure) ve BKM Express ile internet alışverişlerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Küçük - büyük tüm alışverişlerinizde Neo’nuzu kullanın, beklemeksizin kazanın ve kazancınızı katlayın.

​​​

Kart Şifresi Al Kart Şifresi Al
​​​​
 
​​