Neo exi26 ve Axess exi26 ile keyifli alışveriş!  

Neo exi26

Banka kartının ilerisi neo! Neo exi26 ile nakit çekebilir, alışveriş yapabilir ve Akbank ürünlerine hızlı ve kolayca erişebilirsin.

Neo exi26'ya nasıl sahip olabilirim?
18-26 yaşları arasındaysan en yakın Akbank Şubesi’ne gelip Neo exi26'ya başvurabilirsin. Akbank'ta vadesiz bir hesabın varsa, şube dışında Akbank Direkt İnternet’ten Neo exi26 talep edebilirsin.

16 veya 17 yaşındaysan ailenle birlikte en yakın Akbank Şubesine gelerek Neo exi26 için başvuru yapabilirsin. Ailenin, özel izin ve uygunluk beyanını (muvaffakatname) imzalaması gerekecektir.

Axess exi26

Nedir bu Axess exi26?
Axess exi26 sana kazançlı alışveriş dünyasının kapılarını açan, alışverişlerinde bol bol chip-para kazandıran, özel şeffaf tasarımı ile çok havalı tam sana göre bir kredi kartıdır.

Nasıl başvurabilirim?
Eğer 18-26 yaş arasında ve üniversite öğrencisiysen hemen başvurabilirsin. Başvurmak için tek yapman gereken öğrenci kimlik fotokopinle en yakın Akbank Şubesi’ne başvurarak Axess exi26 Başvuru Formunu doldurmak.

Neden Axess exi26?
Axess exi26 yaklaşık 160.000 üye mağazası ile sana en seçkin mağazalardan kolayca ve kazançlı alışverişler sunar. Hem yaptığın alışverişlerden bol bol chip-para kazanabilir, hem sana özel avantajlardan ve asistanlık hizmetlerinden yararlanabilirsin!

 

Kart Şifresi Al

Exi26 kart şifrenizi hemen almak için tıklayın…

SMS ile Exi26 kart şifrenizi almak içinse; BKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz Exi26 kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin. (Örnek: BKSIFRE 1234)

Cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.

Şifrenizi Akbank Direkt İnternet’ten de oluşturabilirsiniz. ​​

Akbank olarak İnternet ortamında kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemlerde güvenliğinizin artması amacı ile 3D Secure kullanmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Faiz ve Ücretler
Bu ürüne ait ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.​

Neo exi26'nın sana sağladığı avantajlar nelerdir?

Neo exi26 ile alışveriş ve bankacılık işlemleri yaptıkça chip-para kazanabilirsin!
Neo exi26 ile Axess üye işyerlerinde yaptığın alışveriş işlemlerinden de chip-para kazanabilirsin. Kazandığın chip-paraları dilediğin zaman, dilediğin Axess üye işyerinde anında harcayabilir ve bedava alışveriş yapabilirsin.

Chip-para kazanman sadece üye işyerlerinde yaptığın alışverişlerle kısıtlı değil. Dönemsel ya da sürekli yapılacak kampanyalarla bankacılık işlemlerinden kazandığın chip-paralar Neo exi26 kartında birikir ve biriken chip-paraların ile Axess üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsin.

Tarzına en uygun, sana özel kart tasarımını seçebilirsin!
Neo exi26 Türkiye'de bir ilki senin kullanımına sunuyor! Neo exi26'da, sana sunduğumuz kart tasarımı ile sınırlı değilsin! Kataloğumuzda yer alan farklı kategorilerdeki tasarımlardan beğendiğini seçerek, Neo exi26'nın kart tasarımını kişiselleştirebilir, tasarımı istediğin an değiştirebilirsin.

Senin zevklerine, kişiliğine, yaşam tarzına daha uygun bir kart tasarımı için Akbank Şubeleri'nde yer alan basılı kataloglardan ve www.akbank.com'da yer alan e-katalogdan faydalanabilirsin. E-katalog için tıkla!

Banka kartının ilerisi neo!

Neo exi26 ile nakit çekebilir, alışveriş yapabilir ve Akbank ürünlerine hızlı ve kolayca erişebilirsin. Eğer sen de 18-26 yaşları arasındaysan hemen en yakın Akbank Şubesine gel, senin de Neo exi26'n olsun, avantajlardan sen de yararlan!  

Axess exi26'nın sağladığı avantajlar!

Üstelik Axess exi26’da ilk yıl kart ücreti de yok! Axess exi26’n varsa bol bol chip-para kazanırsın! Axess exi26 ile yaptığın her alışverişten bol bol chip-para kazanır, kazandığın chip-paralarla da Axess üye işyerlerinde anında bedava alışveriş yaparsın. Hangi mağazadan ne kadar chip-para kazanabileceğini öğrenmek için durma!

Özel şeffaf tasarımılı olarak hazırlanmış olan Axess exi26 ile yaptığın alışverişlerde chip-para kazanabilir, kazandığın chip-paraları üye işyerlerinden kullanarak bedava alışveriş yapabilirsin.

Diğer tüm exi26 avantajları için...

 

Kazançlı alışveriş için hemen başvurun!

Exi26'nın sunduğu avantajlar dünyasından faydalanmak artık çok kolay. Dilerseniz bir tık'la Akbank Direkt İnternet’ten, dilerseniz 444 25 25 numaralı telefon ile Akbank Telefon Şubesi'nden dilerseniz de tüm Akbank Şubeleri'nden kolayca exi26 başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank'ta hesabınız var fakat henüz Akbank Direkt İnternet'i kullanmıyorsanız Şifre Al'a tıklayarak veya en yakın Akbank Şubesi'nden Akbank Direkt şifrenizi alabilirsiniz.

En Yakın Akbank Şube ve ATM'lerini görüntüle! Basvurum Nerde?Kart Şifresi Al