Birikim Hesabları ile her ay otomatik birikimin rahatlığını yaşayın...

Birikim Hesapları, geleceğiniz için yapmak istediğiniz birikimi sizi hiç yormadan kolayca yapar. Akbank kredi kartınızdan ya da mevduat hesabınızdan vereceğiniz bir talimat ile her ay sizin belirleyeceğiniz miktar, otomatik olarak birikim hesabınıza aktarılır, böylece birikiminiz sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan hedefleriniz doğrultusunda büyür...

Mevduat Birikim Hesabı’nın özellikleri için tıklayın!

Esnek Birikim Hesabı’nın özellikleri için tıklayın!


Otomatik Birikim sayesinde gelecekteki harcamalarınız için endişelenmeyin, birikimlerinize fırsat verin!

Birikim Hesapları, otomatik ilerleyen bir sisteme bağlı olması nedeniyle, düzenli birikim yapmanıza imkan sağlamaktadır. Böylece birikim için ayırmayı düşündüğünüz miktarı başka bir durum için harcamamış olursunuz.

Piyasalardaki durum ne olursa olsun, yatırımınız düzenli olarak devam eder. Piyasalar kötüleştiğinde, genelde kişiler birikimlerine son vermek ister, fakat birikim hesapları ile piyasa koşullarından etkilenmeden birikim yapmaya devam edersiniz.

Aşağıda 2.500 TL başlangıç bakiyesi ile 5, 10 ve 15 yıl boyunca mevduat birikim hesabınızda birikmesi öngörülen tutarlar aylık 50 TL, 100 TL ve 200 TL’lik birikimler bazında gösterilmektedir.

Örnek Hesaplama

 

Değerler örnek amaçlıdır. Mevduat Birikim Hesabı 5 yıl vadelidir. 10 ve 15 yıl için öngörülen değerler hesabın tekrar açılması ile gerçekleşebilir. Başlangıç bakiyesi 2.500 TL alınmış olup, yıllık faiz %7 kabul edilmiştir. Bankamız faiz oranlarını piyasa koşulları doğrultusunda her zaman değiştirebilir.

 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​